• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
  • TEKİN KARAKAŞ
  • 0538-8173818
  • TEKİN KARAKAŞ
  • 0538-8173818
  • TEKİN KARAKAŞ
  • 0538-8173818
  • TEKİN KARAKAŞ
  • TEL-0538-8173818
BURSA DÖVÜŞ KULÜBÜ ADRESİ
Adres. Kırcaali Mh
Celal Bayar Cd
10. Şirin Sk No 6
Osmangazi / Gazcılar
Kent Meydanı BURSA


TARİF
Gazcılar Cd Girişi
50 Mt İleriden Otel 
Öz çakır`dan Sağa Dön

BURSA DÖVÜŞ KULÜBÜ

YAKIN DÖVÜŞ ÖZEL DERS

İstanbulda Türkiye Kick Boks Federasyonu 1.Kademe Antrenörlük Kursu

BURSA Dövüş Kulübü İSTANBULDA Kick Boks 1.Kademe Antrenörlük Kursu Sona Erdi: 12. 07. 2014 Cumartesi: Yer, İSTANBUL Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu Avcılar Yerleşkesi

TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU

01. 07. 2014 Tarihinde Başlayan 1. Kademe Kick Boks Antrenörlük Kursu 12. 07. 2014 Cumartesi İSTANBUL Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu Avcılar Kampüsünde Sona Erdi.


              
                               TEŞEKKÜR
Kick Boks İSTANBUL İL Temsilcisi Ve Marmara Bölge Başkanı Hasan AKTOKA`ya KURS Yöneticisi Murat EKMEKCİ`ye Şahsım Adına Sağladıkları Bütün Kolaylıklar İçin Buradan Birkez Daha Teşekkür Ediyorum.
Herkese Eşit Mesafede, Güler Yüzlü, İşleri Kolaylaştırıcı; İlk Günden KURSUN Son Gününe Kadar Bir Bütünlük İçerisinde Bir Aile Ortamı Sağlama Gayretleri Takdire Değer Ve Gözlemimizden Kaçmayan Örnek Davranışlardı:

  Hasan AKTOKA, Tekin KARAKAŞ Ve Murat EKMEKÇİFederasyonumuzun Görevlendirdiği Teknik Taktik Bölümünü Veren Hocalara, Üniversite Bölümü Derslerini Veren İSTANBUL Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Hocalarına, Mütevazi, Alçakgönüllü, Bizlere Birer Arkadaş Gibi Yaklaşımlarından Dolayı Ayrıca Teşekkür Ediyorum:
KURSA Katılan Turgay KANTARKIRAN Hakan ÇAKMAKÇI Şahsıma Gösterdikleri Yakın İlgi Alakadan, ÖZELLİKLE Aralarda Turgay KANTARKIRAN`ın Esprili Konuşmaları Unutulmayacak, Hep Konuşulacak, Anıların Başında Gelecektir.

                       Ayak Üstü. Wing Chun - Chi Sao

         
                 Hakan ÇAKMAKÇI Ve Tekin KARAKAŞ


           
             Turgay KANTARKIRAN Ve Tekin KARAKAŞ


Değinmeden Asla !. GÜZEL İNSAN Lokman GÖKDEMİR
Bu Topluma Gençlere Faydalı Olacak Bir Eğitmen.
Bu Toplumun İnancını, Örfünü, Kültürünü, Üzerinde Buram, Buram Yaşayan, Bu Yönünü Her Durumda Öne Çıkaran Bir Arkadaşımız;


İSTANBUL`u Ve Kitap Fuarını Gezdirdiği, Biryerlere Gidip Gelmemizde Bizlere Yardımcı Olduğu İçin Lokman GÖKDEMİR`e Teşekkür Ediyorum:KURSA Katılan İsmini Burada Zikretmediğim Bütün Arkadaşlara En İçten Teşekkür Eder, Spoculuk Ve Antrenörlük Yaşamlarında Başarılar Dilerim.


 Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim KAYICI                                  Ve Tekin KARAKAŞ


Federasyon Başkanımız Sayın Salim KAYICI Kursun Son Gününde Kursumuzu Ziyaret Ettiler.

Herzamanki Gibi, Güler Yüzlülüğü, Mütevazi Duruşu, Lider Kişiliği İle, Herkese Düzeyli, Eşit Mesafede Ayırım Yapmadan Yaklaşımları, Takdire Değer, Her Federasyon Başkanı (Lider) in Örnek Alabileceği Yaklaşımlardı.Ayrıca Türkiye Kick Boks Federasyonunun TÜRKİYE`de
( 60 ) a Yakın Spor Federasyonuvar.
Bu Federasyonlar İçerisinde Federasyonumuzun,(5.) Beşinci Sırada Olduğunu Ve Bununda Yetmediğini Daha Çok Çalışmamız Gerektiğini Vurgulaması Bizim İçin Önemli İdi:

Saygılarımla:
Tekin KARAKAŞ:  Ant. Spor Eğitmeni

4673 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın